top of page

AUKCE NEMOVITOSTI

Aukce nemovitostí je jedna z nejefektivnějších forem prodeje, pokud se správně nastaví. Věřím, že většina z Vás už někdy o aukčním prodeji slyšela, ale rád bych Vám tímto článkem přiblížil, jak tato služba reálně vypadá a probíhá.

 

Nejdůležitější je práce hnedka ze začátku a to přitáhnout co největší pozornost a tím velké množství potencionálních zájemců. 

Abychom dosáhli našeho cíle musíme udělat:

odborný tržní odhad, správně nastavit prodejní cenu, home staging, profesionální focení, videoprohlídku, 3D scan nemovitosti, stránku nemovitosti.

aukce.jpeg
certifikat-kevinbabicka (1).png

Po tom, co máme s klienty vytvořený koncept prodeje, stanovený cíl a zároveň nasbíraný slušný materiál k prezentování jejich nemovitosti, tak můžeme přitáhnout větší množství zájemců. V tu chvíli, kdy máme větší počet zájemců můžeme stanovit konkrétní termín aukce. Všem zájemcům v průběhu prohlídek vysvětlím způsob aukčního prodeje a odesílám veškeré instrukce včetně rezervační smlouvy do mailu.

Lidé z prohlídek se potom přes moje webovky ve stanovený čas přihlásí na aukci nemovitosti. Na stránce vidí příhozy ostatních a tím může začít ten správný boj o nemovitost za co nejvyšší možnou částku. Ve většině případů se jedná o příhozy v řádu stovek tisíc…

Výherce aukce má veškeré podklady k dispozici a podepisuje do 24 h od licitace rezervační smlouvu.

vykupni-aukce-aukcni-web.jpeg

Pojďte se podívat, jak jedna taková aukce dopadla...

bottom of page